Зустріч з талановитою людиною PDF Друк e-mail
П'ятниця, 30 листопада 2018, 08:30

1  

27 листопада 2018 року в гуртожитку Регіонального центру професійної освіти ім. О.С.Єгорова відбулася зустріч з талановитою людиною Радкевичем Михайлом Олексійовичем.

Цей поет невтомно шукає красу і виразність слова, які б справили враження на читачів. Декламувались його авторські вірші, виконувались музичні композиції під супровід гітари та губної гармошки.3  
           Зустріч пройшла в затишній атмосфері, де панувала зворушеність, багатство поетичного слова, гама людських почуттів, увага та зацікавленість наших учнів. Михайло Олексійович запропонував дітям залучати себе до написання власних поезій, адже, на його думку, талант є в кожного з нас, який треба розвивати. А творча людина – завжди непересічна особистість, вона сповнена нових ідей, проектів на майбутнє, пошуків істини. Поет закликав творчо жити щодня.

 

 

27 листопада 2018 року в гуртожитку Регіонального центру професійної освіти ім. О.С.Єгорова відбулася зустріч з талановитою людиною Радкевичем Михайлом Олексійовичем.

Цей поет невтомно шукає красу і виразність слова, які б справили враження на читачів. Декламувались його авторські вірші, виконувались музичні композиції під супровід гітари та губної гармошки.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2