Ділимося досвідом PDF Друк e-mail
П'ятниця, 23 листопада 2018, 11:35

2  

Проходження стажування на підприємстві є одним із видів підвищення кваліфікації майстра виробничого навчання. Воно максимально наближує теоретичну підготовку майстра  до його практичних дій, націлює на придбання навичок, досвіду,   прийомів роботи шляхом використання нових технологій приготування, процесів, операцій, рішень, що властиві даній професії.

 

2  

21 листопада  в Регіональному центрі професійної освіти ім.О.С.Єгорова відбулося чергове засідання методичної комісії педагогічних працівників з професій за напрямком підготовки робітничих кадрів «Громадське харчування» під час якого звітували про проходження стажування  на приватному підприємстві «Креативна Кухня 2»,  (ресторан «Primа»  м. Кропивницький )майстри виробничого навчання Мороз Т.А. (з професії «Кухар») та Погрібняк О.А.. (з професії «Офіціант»).

  Колеги під час стажування  ознайомилися зі специфікою й тенденціями розвитку   підприємства, їх вимогами  до рівня кваліфікації робітничих кадрів за відповідними напрямками. Вивчали  сучасне устаткування, знайомилися з технологічними процесами, які використовують на виробництві, особливостями та специфікою цехової структури підприємства ресторанного господарства і безпосередньо здобували навички в обслуговуванні та спілкуванні з клієнтами.    Майстри освоїли на робочому місці  прогресивні прийоми і методи організації праці та поділились з колегами інноваційним методом приготування їжі Су-від  фр. Sous-vide (МФА:«під вакуумом»)  та мистецтвом  подачі вина на стіл - декантацію вин.

2  

           Члени методичної комісії зазначили, що інформація була пізнавальною, цікавою і  корисною. Підбір відповідного сучасного  підприємства  для  проходження стажування надає можливість педагогічним працівникам отримати необхідні нові знання, уміння і професійні навички  для здійснення якісної підготовки кваліфікованих робітників   відповідно до потреб ринку праці.

 

 

Проходження стажування на підприємстві є одним із видів підвищення кваліфікації майстра виробничого навчання. Воно максимально наближує теоретичну підготовку майстра  до його практичних дій, націлює на придбання навичок, досвіду,   прийомів роботи шляхом використання нових технологій приготування, процесів, операцій, рішень, що властиві даній професії.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2