Модернізуємо навчальну базу PDF Друк e-mail
Четвер, 22 листопада 2018, 18:21

1

Регіональний центр професійної освіти ім. О.С. Єгорова, його минуле, як він функціонує сьогодні, яким він буде завтра? Від чого залежить стабільність, які зміни чекають заклад у межах реформування економіки країни та змін у свідомості громадян, тих хто працює в системі ПТО й набуває життєвого досвіду через робітничу школу? Значна частина молоді Кіровоградщини виходить на шлях дорослого життя через систему ПТО.

2

Сьогодні відбувається модернізація освітньої галузі і 2018-2019 навчальний рік у закладі можна назвати роком автомобільної справи. У вересні після реконструкції увійшла в експлуатацію лабораторія слюсарних робіт. З жовтня 2018 р. йдуть підготовчі роботи у майстерні ремонтних робіт.   У рамках програми професійно-практичної підготовки, учні, майбутні будівельники, разом з майстрами виробничого навчання виконували опоряджувальні роботи. Вони шпаклювали стіни, здійснювали малярні та облицювальні роботи. Майстри автослюсарної справи займалися     утепленням дверей, ремонтували вікна, готували оглядову яму для ремонту та технічного обслуговування автомобілів.                      

3

За словами директора закладу Корецького М.І. модернізація    майстерні проходить з урахуванням передових технологій і праці новаторів виробництва, а підготовка кваліфікованих робітників, здатних до самореалізації, швидкого реагування на потреби ринку праці є головним завданням Центру.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2