Самовдосконалюємося в професії PDF Друк e-mail
П'ятниця, 16 листопада 2018, 13:46

1 

     У закладі вже стало традицією організовувати та проводити заходи професійного спрямування, метою яких є виявлення та підтримка обдарованих учнів, стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді, популяризації робітничих професій.

        14 листопада 2018 року у Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова, у рамках позаурочного життя центру пройшли змагання серед учнів 3-го курсу з професії «Кухар», які сприяли підготовці учнів до максимальної реалізації своїх знань, умінь та навичок. У ньому брали участь найкращих п’ять учнів із трьох навчальних груп  Федорченко В. (гр. №333; майстер в/н – Лішневська О.А.), Шкарадюк А., Пастушок А., Нечитайло Л. (гр. №322; майстер в/н – Резніченко Н.А.), Тищенко Р.(гр. №331; майстер в/н – Радковський А.В.).

2 

            Кожен приготував дві страви. Незалежне журі відслідковувало, як учні володіють прийомами нарізання овочів, ведуть технологічний процес теплової обробки, доводять страви до відповідного смаку, підбирають посуд, оформляють, подають,   презентують враховуючи сучасні тенденції. Особлива увага приділялась дотриманню правил охорони праці, санітарії та гігієни, часу приготування та норми відпуску. Спостерігаючи за роботою учнів, члени журі брали участь у дегустації, відмітили якість підготовки та надали кілька корисних порад та побажань. За результатами найкращою у цих змаганнях стала Федорченко Вікторія.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2