За крок до мети PDF Друк e-mail
Четвер, 15 листопада 2018, 13:55

 

1 

       Екзамен на робітничу професію та відповідну кваліфікацію завжди хвилююча подія для кожного учня та педагогічних працівників закладу. Це ще один крок до досягнення відповідної мрії, отримати диплом кваліфікованого робітника.


   

2
     12 листопада 2018 року у Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С.Єгорова відбулася поетапна атестація на присвоєння учням 4 курсу групи № 431 у кількості 25 осіб 3 розряду з професії «Офіціант». Особливістю цього заходу стало те, що для оцінювання учнів та визначення їх професійності були запрошені власники та керівники підприємств громадського харчування міста, практичні фахівці, професіонали своєї справи: Фабрика В.В. – директор ПП «Чеський Дворик», кафе «Прага», Кравчук В.О. – президент спілки рестораторів області, власник кафе «Зефір», Антоньев М.В. – засновник кафе «Пудінг», Проценко В. – власник кафе «Шинок», Проценко Н.С. – директор кафе «Шинок», Амеліна О.В. – адміністратор кафе «Шинок».

3 

     Учні отримували та виконували роботи з сервірування столів різних тематик, обслуговували відвідувачів, вирішували різні проблемні ситуації, які виникають на робочих місцях , а в ролі замовників, клієнтів виступали самі спеціалісти та директор закладу Корецький Микола Іванович. Майбутні офіціанти показали достатній рівень підготовки, були уважними та привітними. По закінченню виконання завдань відбулося спільне обговорення підсумків досягнень учнів відповідно до кваліфікаційної характеристики та вимог роботодавців, вислухані побажання на що треба звернути увагу викладачам та майстрам виробничого навчання при підготовці офіціантів четвертого розряду. Голова кваліфікаційної комісії Фабрика В.В. привітав учнів, оголосив виставлені оцінки та побажав нових злетів у подоланні наукових вершин даної професії.

4 

Усі учасники заходу відзначили позитивний вплив на учнів та його професійну орієнтацію на конкретне виробництво.

 

 

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2