УВАГА!

 ШАНОВНІ здобувачі освіти, батькИ, СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ!

 

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVD-19), відповідно до законодавства України та на підставі рішення педагогічної ради Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова, наказом директора закладу професійної (професійно-технічної) освіти за погодженням з повнолітніми учнями, батьками учнів, яким не виповнилося 18 років (їх законними представниками) з 29 березня 2021 року по 09 квітня 2021 року освітній процес у Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова відбуватиметься за змішаною формою: технології дистанційного навчання застосовуватимуться щодо здобувачів освіти, які знаходяться на теоретичному та виробничому навчанні в закладі освіти; виробниче навчання на підприємстві та виробнича практика буде відпрацьована очно, за графіком роботи підприємств.

Розклад занять розміщено в категорії «Дистанційне навчання». Щоденна реєстрація за формою «Дистанційне навчання» - обов’язкова. Навчальні матеріали розміщено за посиланням у розкладі та у хмарних сервісах Google Workspace (G Suite for Education): додатках Google Class Room, Google Meet.

З 29 березня 2021 року перебування в гуртожитку дозволено тільки учням, які знаходяться на виробничому навчанні на підприємствах та виробничій практиці.

Поетапна кваліфікаційна атестація буде проведена в терміни, передбачені робочими навчальними планами.

 

Дякуємо за розуміння та бажаємо здоров’я!

 Адміністрація Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова.

 

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVD-19) під час проведення місцевих виборів у закладах освіти, в яких розташовуються виборчі комісії та приміщення для голосування освітній процес у період з 22 по                                      27 жовтня 2020 року в Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова відбуватиметься у дистанційній формі. З 28 жовтня 2020 року заняття відбуватимуться в очній формі.

Розклад уроків розміщено в категорії «Дистанційне навчання». Для доступу обов’язково зареєструватись за пропонованою формою. Навчальні матеріали розміщено за посиланням у розкладі та у сервісі «Classroom».

 Дякуємо за розуміння, адміністрація Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова!

koronavirus-treba-znati

prev
next

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру  

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру  

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

для вступу до центру

За крок до мети PDF Друк e-mail
Четвер, 15 листопада 2018, 13:55

 

1 

       Екзамен на робітничу професію та відповідну кваліфікацію завжди хвилююча подія для кожного учня та педагогічних працівників закладу. Це ще один крок до досягнення відповідної мрії, отримати диплом кваліфікованого робітника.


   

2
     12 листопада 2018 року у Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С.Єгорова відбулася поетапна атестація на присвоєння учням 4 курсу групи № 431 у кількості 25 осіб 3 розряду з професії «Офіціант». Особливістю цього заходу стало те, що для оцінювання учнів та визначення їх професійності були запрошені власники та керівники підприємств громадського харчування міста, практичні фахівці, професіонали своєї справи: Фабрика В.В. – директор ПП «Чеський Дворик», кафе «Прага», Кравчук В.О. – президент спілки рестораторів області, власник кафе «Зефір», Антоньев М.В. – засновник кафе «Пудінг», Проценко В. – власник кафе «Шинок», Проценко Н.С. – директор кафе «Шинок», Амеліна О.В. – адміністратор кафе «Шинок».

3 

     Учні отримували та виконували роботи з сервірування столів різних тематик, обслуговували відвідувачів, вирішували різні проблемні ситуації, які виникають на робочих місцях , а в ролі замовників, клієнтів виступали самі спеціалісти та директор закладу Корецький Микола Іванович. Майбутні офіціанти показали достатній рівень підготовки, були уважними та привітними. По закінченню виконання завдань відбулося спільне обговорення підсумків досягнень учнів відповідно до кваліфікаційної характеристики та вимог роботодавців, вислухані побажання на що треба звернути увагу викладачам та майстрам виробничого навчання при підготовці офіціантів четвертого розряду. Голова кваліфікаційної комісії Фабрика В.В. привітав учнів, оголосив виставлені оцінки та побажав нових злетів у подоланні наукових вершин даної професії.

4 

Усі учасники заходу відзначили позитивний вплив на учнів та його професійну орієнтацію на конкретне виробництво.

 

 

 

 
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2