Всеукраїнський флеш-моб "Пишемо разом" PDF Друк e-mail
П'ятниця, 09 листопада 2018, 13:11

1  
          9 листопада 2018 року вся країна відзначає День української писемності. Цього ж дня об 11 годині відбулося написання Всеукраїнського диктанту "Крила України" під гаслом "Пишемо разом". 

         Трансляція велася з першого національного каналу, а також з увімкненням репортажів з різних міст України, інтерв'ю громадян різного віку, професій, які долучилися до флеш-мобу.

         Текст читав Олександр Авраменко, який побажав учасникам якісних результатів та успіху!

2  

         Учні нашого закладу також долучилися до написання диктанту, завдяки якому збагатили свій словниковий запас, та відчули урочістість, маштабність події. 

         Бажаемо усім любити рідну мову та дбати про її багатство та чистоту:


Мужай, прекрасна

наша мово,

Серед прекрасних

братніх мов...

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2