Інновації і творчість – інвестування у майбутнє PDF Друк e-mail
Вівторок, 06 листопада 2018, 11:42

117  
           Найбільше змінюється, удосконалюється, оновлюється і модернізується в усьому світі будівельна галузь. З'являються нові матеріали, стандарти, технології, зростають вимоги до        професійної гнучкості та кваліфікації працівників. У межах продовження реалізації німецько-українського проекту «Професійна освіта у будівельній сфері України» за підтримки    Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини, Міністерства освіти і науки України, Німецько-Української промислово-торгівельної палати, співпрацею з організацією « Qlobal      Project Partners», Центру зайнятості та професійної допомоги земель Берлін-Бранденрбуг з 29 жовтня по 2 листопада 2018 року на базі ДПНЗ «Броварський професійний ліцей» відбулися    курси підвищення кваліфікації для педагогічних працівників за професією: «Монтажник гіпсокартонних конструкцій», які відвідав майстер виробничого навчання Регіонального центру  професійної освіти ім. О.С.Єгорова Заверуха С.Я.

       Заняття проводили німецькі фахівці, які ознайомили слухачів з новими технологіями, провели практичні тренінги на новітніх матеріалах фірми «КНАУФ». За період навчання кожним слухачем курсів було реалізовано чотири проекти. Завдання кожного проекту проводилося за принципом «абсолютне виконання», яке складалося з 6 – кроків: інформування, планування, прийняття рішення, виконання, контроль та оцінювання. Станіслав Ярославович успішно виконав поставлені їх, за що отримав міжнародний Сертифікат, який дає йому право на виконання відповідних робіт, як в Україні так і у Німеччині.

     Отримані знання майстер обов’язково передасть своїм учням, які навчаються за професією «Монтажник гіпсокартонних конструкцій».

 

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2