ЗНО-2019 PDF Друк e-mail
Четвер, 01 листопада 2018, 12:03
1 

             31 жовтня 2018 року до нашого закладу завітали представники Комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» Бутенко Ліна Миколаївна та Шаповалова Тетяна Анатоліївна, а також Анісімова Євгенія Володимирівна, яка презентувала Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти. Під час зустрічі з учнями третього курсу, вони наголосили на термінах проведення ЗНО, а також умовах реєстрації, яка розпочнеться з 5 лютого 2019 року, підкресливши, що випускники професійно-технічних закладів цього року складають ЗНО з двох обов’язкових предметів:

 * математика (21 травня 2019 року) або історія України (4 червня);

 * українська мова та література (23 травня).

2 
           Гості повідомили про відкриття консультаційного центру з підготовки до ЗНО (www.zno.org.ua) на базі інституту МАУП, який чекає усіх бажаючих на тренінгові заняття, що повністю відтворюють процедуру ЗНО. Будуйте своє майбутнє вже сьогодні!

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2