Вивчаємо досвід PDF Друк e-mail
Вівторок, 30 жовтня 2018, 11:22

 

1 

Досвід країн Європейського Союзу свідчить, що для досягнення результативності та ефективності системи професійно-технічної освіти необхідно проводити значну кількість досліджень стану та змін, що відбуваються на ринку праці. У результаті визначаються професії які користуються попитом роботодавців, а також професії, з яких кадрів підготовлено більше, ніж реально потребує ринок праці. Позитивом у цьому сенсі є досвід співпраці центру з готельним комплексом, який знаходиться на Чорноморських курортах Болгарії.

       

2 
       29 жовтня 2018 року до Регіонального центру професійної освіти  ім. О.С. Єгорова завітали постійні соціальні партнери   з Болгарії: Ілін Дімітров - голова асоціації підприємців з підбору кадрів за кордоном, Красен Русев - управитель Європейського інституту з культури та туризму «Еврика» м. Добрич, Тіхомір Мітев – директор готельних комплексів на Золотих пісках, Мілко Рушенов – голова готельних комплексів МРМ –HOTELS.

       На спільному засіданні за круглим столом заклад поділився досвідом з основних напрямків роботи з соціальними партнерами. Також були розглянуті найактуальніші питання: якість підготовки сучасних кваліфікованих робітників, критерії, вимоги до учня та випускника закладу, виробнича практика, умови, якість, оплата.  

 3 
       Така співпраця необхідна і корисна. Вона формує професійну компетентність та інноваційну культуру педагогічних кадрів, допомагає вирішувати питання відповідно до завдань модернізації матеріально – технічної бази закладу та надання якісної освітньої послуги, підготувати конкурентоспроможного випускника для сучасного виробництва . Вона ознайомлює, навчає, надає мудрі поради щодо планування подальшої роботи, як соціальних партнерів так і педагогічних працівників центру.

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2