Відкриття творчого сезону PDF Друк e-mail
П'ятниця, 26 жовтня 2018, 07:38

1  
           25 жовтня 2018 року в нашому закладі розпочався огляд-конкурс художньої самодіяльності під гаслом "Ми віримо в наше майбутнє, Україно".

Його відкрив виступ груп 11 та 133. Учні групи 11 заспівали пісні "Україна - це я", "Їде маршрутка", "Вишенька-черешенька", підготували танок "Хіп-Хоп", а також читали напам'ять гуморески й вірші.

1

3  
             Учні групи 133 виконали пісні "Мамина сорочка", "Пісня Мамонтенятка", танцювали, презентували поезії.

Особливим артистизмом відрізнялися ведучі, які яскраво представили свої групи.

 

        Підібні заходи дозволяють учням проявити свої творчі здібности та показати талант. З нетерпінням чекаемо наступних виступів інших груп, адже:

Кожна дитина - це,

багатогранний діамант,

який обов'язково заграє усіма

барвами веселки, коли потрапить

до рук майстра.

 4

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2