Кулінарний батл PDF Друк e-mail
Понеділок, 22 жовтня 2018, 09:06

 

1  
       Яблуня - це творіння рук і розуму людини. Цьому дивовижному фрукту присвятили свої твори художники світу, поети: В. Сосюра, Д. Павличко, М. Рильськй, А. Малишко, Б.Олійник. В українській літературі яблуко- символ дівочої краси, кохання, чистоти, добра, любові до Батьківщини. Жоден плід на планеті не овіяний такою кількістю легенд і з жодного іншого не готують так багато різних страв на всіх континентах. Що тільки не роблять з яблуками: варять, парять, смажать, запікають, маринують, квасять, солять, сушать, фарширують, зацукровують, глазурують та багато іншого.

1  
         18 жовтня  2018 року у Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова відбувся «Кулінарний батл», організований учнями групи № 221 та їх майстром виробничого навчання Свідерською О.В. У позаурочному професійному заході брали участь учні з восьми навчальних груп, які навчаються за професією «Кухар». Вони приготували та презентували страви з яблук, які готують у містечках, де вони народилися, де проживають їх родини. Читали вірші , співали, грали в гру, відгадували прислів’я, загадки, розповідали цікаві історії, ознайомили з харчовою цінністю та запросили всіх присутніх про дегустувати приготовлені страви. Об’єднавшись, вони разом відсвяткували Всесвітні день Яблука, який започаткували британці. Дійство закінчилося музичним привітанням та підсумками журі.

 1  

       З успішним завершенням кулінарного батлу  учасників заходу привітала заступник директора з НВР Легедза В.М. Висловлюючи подяку за цікаву, корисну, пізнавальну інформацію, креативність в приготуванні страв, атмосферу свята, вручила подарунки.1 5 6

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2