До дня захисника України PDF Друк e-mail
П'ятниця, 12 жовтня 2018, 10:29
1  

       11 жовтня 2018 року в Регіональному центрі професійної освіти імені О.С.Єгорова відбулася зустріч учнів нашого навчального закладу з військовослужбовцями 3 полку спеціального призначення та проведено змагання з військово-спортивного багатоборства до дня захисника України та українського козацтва.

2  

Військовослужбовці провели заняття з надання домедичної допомоги на полі бою, показали сучасні спеціальні пристрої, екіпіровку та спорядження.

3  

У змаганнях взяли участь команди першого курсу. Юнаки змагалися в трьох видах: стрільба з пневматичної гвинтівки, спорядження магазину автомата АК патронами та метання гранати на влучність.

 

 

4  
Лідером змагань стали хлопці з групи №113, друге місце посіла група № 101, третє місце виборола група №131. Кращим стрілком став – Гончаров Дмитро (132 група), найкращий час у спорядженні магазину патронами показав – Турченко Владислав (131 група), найточніше кинув гранату – Міркунов Олександр (113 група).Усі команди отримали грамоти учасників, а переможці – дипломи та солодкі призи.

5  
Бажаємо всім захисникам України міцного здоров’я та мирного неба над головою.

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2