Коктейль творчості молодого класного керівника PDF Друк e-mail
Середа, 10 жовтня 2018, 10:19

1  
    9 жовтня 2018 року в Центральноукраїнському вищому професійному училищі імені Миколи Федоровського відбувся заключний етап обласного конкурсу «Класний керівник року». Учасники змагалися у конкурсах «Візитна картка», «Професіоналізм і творчість», «Виступ-імпровізація на задану тему», «Світ моїх захоплень».


2  
    У змаганні «Візитна картка» класні керівники презентували автобіографічні відомості та педагогічне кредо. «Професіоналізм і творчість» - конкурсанти проводили класну годину з незнайомою для них аудиторією – учнями I-III курсів. «Виступ-імпровізація на задану тему» - учасники по черзі витягували завдання для власного висловлення-експромту тривалістю до 7 хвилин. В останньому змаганні «Світ моїх захоплень» викладачі розкрили свої уподобання, зацікавлення, які надихають їх на подальші звершення. Вони танцювали, співали, пригощали кондитерськими виробами власного виробництва, презентували картини, поробки.

3  
    Це був справжній карнавал педагогічної майстерності молодих класних керівників, демонстрація їх виховного потенціалу. Від нашого закладу взяла участь Сукачова Тетяна Олегівна – викладач математики, інформатики, класний керівник 301 групи.

Вітаємо нашого конкурсанта! Зичимо подальших перемог і творчих злетів, адже талановитий вчитель – талановиті учні:

Зумій знайти і зберегти талант у собі,

Це Божа іскорка твоєї долі!

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2