У гості завітала випускниця PDF Друк e-mail
Вівторок, 09 жовтня 2018, 09:18
1 

        8 жовтня 2018 року до Регіонального центру професійної освіти ім. О.С.Єгорова завітала випускниця 1974 року Шиляєва (Ремізова) Людмила Миколаївна. Через 44 роки вона побувала в стінах рідного закладу аби поринути у той час, коли ще ученицею відчиняла двері навчальних класів та лабораторій для того, щоб отримати нові знання та вміння, здобуваючи професію штукатура. Минули роки, доля повела її в іншу професію, та крізь час і відстань вона повернулась на рідний поріг, щоб віддати шану тим, хто формував, надихав та підтримував на шляху до пізнання професії. 

1 

Гостя відвідала навчальні класи, лабораторію, актову і спортивну залу та була приємно вражена кардинальними змінами, які відбулися у навчальному закладі за останні роки. Під час екскурсії по Центру Людмила Миколаївна мала змогу поспілкуватися з майстром виробничого навчання Пономаренком Миколою Івановичем, який працює в закладі з 1975 року. Разом вони пригадали учнів тих років, викладачів та майстрів виробничого навчання, а також в тому числі і майстра в/н Завіруху Любов Іванівну, яка працює у Центрі і понині, але на іншій посаді. Під час розмови з майстром в\н Комар Аллою Миколаївною випускниця дізналася наскільки легше стало навчатись учням у облаштованих відповідно до сучасних вимог, лабораторіях.

2 

Наприкінці свого візиту Шиляєва Л.М. передала у подарунок для бібліотеки закладу збірки віршів «Любов? Любов!» і «Силуети» від автора Рожинського Григорія Семеновича, який гордо згадує, що 45 років тому викладав естетику в нашому закладі. В цьому році Рожинському Г.С. виповнилося 90 років.


4 

Приємно, що до рідних стін через стільки років завітала  випускниця, а спілкування з нею свідчить про те, що наш навчальний заклад стає для випускників другою домівкою, дає путівку в життя і залишає теплі спогади у вдячних серцях його вихованців.

 

 

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2