Осінні фантазії PDF Друк e-mail
Четвер, 04 жовтня 2018, 13:03


1  
          Щороку в Регіональному центрі професійної освіти імені О.С. Єгорова проводиться свято "Осінні фантазії". Людині необходний зв'язок з рідною природою, осінь вбирається в золоті барви, землі дарунки, які щедро платить людям за працю, невтомність.Різноманітні композиції представлених учнями І - ІІІ курсів з поетичними назвами "Політ фаназії", "Осінь фарби готувала", "Королева осінь", "Осіння рапсодія", "Осіння мозаїка".

1  
       Учні долучили до робіт власну творчість, багатство кольорів, відтінків. Це каштани, яблука, шипшина, горіхи, горобина, груші, м'ята, троянди, чорнобривці, морозець.

     Усміхається до нас рідна земля з її плодами, ростить нашу духовність, бо вона найпрекрасніша у світі. 

1  
        Вражали композиції з овочів та квітів у формі букетів, вишиті рушники, мультяшні гарбузові міньйони, композиційні натюрморти з шипшини, малини, слив, сухих трав. 

        Найкращими були учні таких груп: 

        Перше місце група №131 з композицією "Осіння рапсодія",

      Друге місце група №332 з презентацією "Осіння мозаїка",

   Третє місце поділили учні груп №133 "Кошик осені" та група №11 "Осінь фарби готувала".

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2