Агро-Експо - 2018 PDF Друк e-mail
П'ятниця, 28 вересня 2018, 18:26
1

    У день відкриття міжнародної виставки «Агро-Експо» 26.09.2018 року майстри виробничого навчання Регіонального центру надали допомогу аграрникам Компаніївського району у представленні своїх досягнень у тваринництві та вирощуванні сільськогосподарських рослин. Мастри в/н Катана С.Ф., Мороз Т.А. та Погрібняк О.А. накрили конкурсний святковий фуршетний стіл у народних традиціях, з багатим вибором бенкетних страв, закусок та напоїв.

Чудовий коровай, запечене, святково прикрашене молочне порося були центром столу та сподобалося всім відвідувачам ярмарку. А м’ясні делікатеси – рулети, ковбаска, буженина та фарширована риба, запечені за давніми рецептами жителів Компаніївського району, викликали неабияку зацікавленість вміннями місцевих кухарів.

2

Споглядаючи таку експозицію, учні нашого центру в черговий раз впевнились у необхідності професій галузі громадського харчування, яка надає естетичне і смакове задоволення та спонукає до покращень результатів у навчанні.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2