Пікантні млинці PDF Друк e-mail
Середа, 26 вересня 2018, 16:49

2 

Серед сучасних популярних борошняних виробів є страви виготовлені з млинцевого тіста. Вони є повсякденними, святковими, обрядовим, улюбленими стравами в Україні, а також в інших європейських країнах. Млинці відрізняються особливою консистенцією – вони м’які, пухкі, легкі і при цьому напівпрозорі. Готують їх з різними начинками, солодкими і пікантними. Тому сучасний робітник сфери харчування повинен володіти професійними знаннями, уміннями та навичками приготування страв української кухні з різних видів тіста. Час вимагає постійного творчого пошуку, високої професійної майстерності, мобільності у професії.

 

3 

24 жовтня 2018 року в Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С.Єгорова провів свій відкритий урок майстер виробничого навчання з професії «Кухар» Радковський А. В. з теми «Ознайомлення з борошняним цехом. Приготування млинчиків з різними фаршами».

   Анатолій Володимирович доступно, професійно, з використанням виробничого досвіду продемонстрував прийоми технологічної послідовності виконання робіт з приготування різних видів рідкого тіста та страв з них. Також використав виробничу технологію з приготування фірмової страви «Млинці «Креп-Сюзетт» (з додання цукрової пудри) на сучасній, двох комфортній млинниці фірми «Tefal».

 4

   Учні були поділені на 4 малих групи, які приготували, а потім презентували, свої вироби та змагалися у індивідуальних формах подачі.

   Методика проведення уроку відповідала сучасним вимогам. Урок був забезпечений дидактичним матеріалом та натуральними зразками. Було застосовано ряд педагогічних технологій, з якими мали змогу ознайомитися присутні колеги і перейняти досвід, який зможуть використовувати у своїй практичній роботі. Урок був цікавим та доступним для учнів.

 1

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2