Вітаємо рідне місто! PDF Друк e-mail
Субота, 15 вересня 2018, 16:42

Традиційно у третю суботу вересня наше місто святкує День народження. У цьому році це припало на 15 вересня. Сьогодні тут було на що подивитися і що послухати.

На площі перед міською радою усіх охочих безкоштовно пригощали пирогом «Вишневий сад», який важив стільки ж, скільки виповнилося років місту - 264 кілограми. В обслуговуванні містян брали участь учні Регіонального центру професійної освіти ім. О.С.Єгорова, які навчаються за професією «Кухар. Офіціант». На площі Героїв Майдану влаштували показ пожежно-рятувальної техніки. У парку Ковалівському відбувся фестиваль національних кухонь, а перед театром М.Кропивницького учнями шкіл декламувались вірші і лунали композиції духового оркестру.

1

На вулиці Дворцовій можна було побачити безліч фотозон, виступів творчих колективів, цікавих конкурсів для дітей, а також виставкову продукцію підприємств та навчальних закладів. У презентації виробів учнів узяв участь і наш заклад, який мав дві локації. Перша представляла різноманітні тістечка, пироги, а також майстер-клас з оздоблення смачних подарункових коржиків. Кожна дитина мала змогу власноруч прикрасити та узяти на згадку смачний сувенір до чаю. Друга презентувала столярські вироби: столи, стільці, шафи, а також декоративно-ужиткове мистецтво. Окрему платформу для виступів мала професійно-технічна освіта Кіровоградщини. Наші учні також заспівали декілька пісень на честь міста.

 
1

Окремою родзинкою святкування став візит Президента України Петра Порошенка, який крокував по вулиці Дворцовій, іноді зупиняючись і роззираючись навколо, чим створював неабиякий ажіотаж. Петро Порошенко прямував до Театральної площі, фотографуючись з перехожими. Подарунком для містян став виступ його оркестру. У складі президентської делегації прибув міністр збройних сил України Степан Полторак, який підійшов до однієї з наших виставкових позицій. Учні та викладачі закладу мали змогу поспілкуватися з ним, почастувати свіжою випічкою. Завершилося свято музичним дефіле та молодіжною концертною програмою «Вечірні ритми святкового міста».

Бажаємо рідному місту процвітання та благополуччя на віки!

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2