Майстер-клас у санаторно-лікувальному закладі PDF Друк e-mail
Вівторок, 26 червня 2018, 08:51

1 

 

Дієтичне харчування є однією із складових санаторно-курортного лікувального закладу. Професія кухаря є найдавнішою у світі, яка використовується для оздоровлення та профілактики захворювання людей. Сьогодні кухар, як і лікар, у своїй роботі поєднують нові сучасні вимоги суспільства. Адже кухар - це, в першу чергу, винахідник, творець нового, незвичайного, смачного. Саме він повинен бути неабияким естетом, комунікабельною, виваженою, доброзичливою, терплячою, обізнаною людиною.

2 

 

21 червня 2018 року майстри виробничого навчання Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова Погрібняк О.А., Катана С.Ф. надали практичну допомогу Обласній бальнеологічній лікарні м. Знам’янка. Вони розробили тижневе меню п’ятиразового харчування, страви в якому не повторювалися та технологічні картки з технології їх приготування.  

Провели майстер-класи щодо підготовки залу до обслуговування, здійснення попередньої сервіровки столів, використання спеціального посуду із застосуванням сучасних схем та передового досвіду.  

       Така спільна форма роботи є плідною і, на думку працівників лікувального закладу, необхідною та корисною. Розвиваючи свою професійну та педагогічну майстерність, майстри виробничого навчання підвищують   особистий рівень компетентності та діляться досвідом роботи з метою покращення та осучаснення різних форм обслуговування населення.  

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2