Екскурсія до війскової частини PDF Друк e-mail
Середа, 06 червня 2018, 15:16

 1

       05 червня 2018 року учні групи №201 під керівництвом класного керівника Демидчик Т.В. та викладача предмета «Захист Вітчизни» Шолудька П.М. Регіонального центру професійної освіти ім. О.С.Єгорова, відвідали військову частину А0680 міста Кропивницького. Основним завданням заходу було проведення екскурсії до «Кімнати бойової слави 3-го полку» військової частини та організацію заняття з вогневої підготовки.

2

       В першому залі музею учням розповіли   про систему підготовки бійця, про військові спеціальності, склад групи та що включають в себе різні етапи підготовки спецназівця. Другий зал повністю присвячено участі бійців 3-го окремого полку в Антитерористичній операції на сході України. 

3

4

      У третьому залі розміщені артефакти з Донецького аеропорту, оборонцями якого тривалий час були спецпризначенці. Учні переглянули воєнні «трофеї» – речі, що належать проросійським бойовикам.

6        У четвертому залі розміщено інсталяцію пам’яті загиблих спецпризначенців. На стіни проектуються фотографії загиблих бійців полку, що віддали своє життя під час бойових дій на сході країни. В стіни вмонтовано символічні осколки снарядів, іржа яких символізує кров загиблих. Другою частиною заходу було проведення заняття з вогневої підготовки. Учні ознайомились зі зразками бойової зброї та практично відпрацювали нормативи по розбиранню та складанню автомата Калашникова. Захід пройшов на високому організаційному рівні. 5

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2