Засідання студії інноваційних завдань PDF Друк e-mail
Четвер, 17 травня 2018, 14:40

1 

15 травня 2018 року у Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова відбулося засідання студії інноваційних завдань з проблеми «Шляхи підвищення якості професійної підготовки учнів як чинник їх конкурентноспроможності», у якому взяли участь викладачі професійно-теоретичної підготовки та майстри виробничого навчання методичних комісій за напрямком підготовки робітничих кадрів «Громадське харчування» та «Будівельні, монтажні і ремонтно-будівельні роботи».

5

Під час обговорення викладачі та майстри виробничого навчання мали змогу ознайомити колег з власним досвідом роботи, колективно обговорити дискусійні питання, обмінятись думками та ідеями.

3 

Зокрема, молоді педагоги Олена Харламова, Олександр Піддубний розповіли про використання інновацій на уроках професійно-теоретичної підготовки, що є важливим чинником покращення якості теоретичної підготовкимайбутніх робітників. У ході засідання викладач з професій громадського харчування Ігнатенко Галина Василівна звернула увагу на інноваційні методи навчання на уроках професійно-теоретичної підготовки, які сприяють формуванню професійних компетентностей учнів, розвивають навички активної пізнавальної діяльності.

4
         Спілкуючись з колегами, Комар Алла Миколаївна поділилась новими моделями навчання, які вона застосовує на уроках виробничого навчання, висловила своє бачення того, чому сучасних учнів не можна вчити «по-старому». Кравець Віта Григорівнарозповіла про створений персональний сайт, який є методичним інструментом у роботі майстра виробничого навчання з учнями, сприяє оптимізації навчального процесу та покращенню якості взаємозв’язку між учнем та його наставником. А майстер виробничого навчання Ворсіна Маргарита Валеріївна поділилася досвідом щодо використання інтернет-ресурсів на своїх уроках, довела на власному прикладі, що використання інтернету на уроках виробничого навчання відкриває нові можливості у викладанні, підвищує ефективність навчання. 

         Засідання студії вирішення інноваційних завдань пройшло в атмосфері співпраці. Педагоги показали свій професіоналізм та майстерність. Учасники обмінялись досвідом та дійшли висновку, що підвищення якості професійної підготовки учнів залежить від системної та злагодженої роботи як викладачів професійно-теоретичної підготовки, так і майстрів виробничого навчання. 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2