Обласний семінар викладачів технології PDF Друк e-mail
Середа, 16 травня 2018, 13:58

1 

15 травня 2018 року викладач технологій Терещенко Юлія Геннадіївна відвідала обласний семінар з проблеми «Особливості організації технологічної діяльності учнів на уроках технології», що проходив у ДНЗ «Вище професійне училище №9 м. Кіровоград».

 Мета заходу - підвищити професійну компетентність з питань організації проектно-технологічної діяльності учнів на уроках технології, закріпити професійні компетенції з даної проблеми, ознайомитись з досвідом роботи викладачів технології Вищого професійного училища №9.

Психолог навчального закладу Ільченко О.П. розпочала захід психогімнастикою «Знайомство». Також викладач навчального закладу Крукач Р.В. провела відкритий урок з предмета «Технології» на тему «Технологія декорування виробу у техніці «Декупаж».

         Методист НМК ПТО у Кіровоградській області Манукян Н.А. спільно з викладачем Козловою А.В. запропонували навчальний практикум «Спільний проект», створення творчого проекту «Гольничка» та «Підсвідчик». 

         Юлія Геннадіївна відзначила, що запропоновані форми роботи та плідна співпраця на семінарі сприяли поглибленню, узагальненню знань з проблеми організації технологічної діяльності учнів на уроках технології, поглибили мотивацію для продуктивної педагогічної діяльності з метою досягнення професійної майстерності. 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2