Вітаємо з перемогою! PDF Друк e-mail
Вівторок, 08 травня 2018, 14:41

 trav1

trav4

8 травня в Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова відбулася урочиста лінійка на День пам’яті та примирення 73-річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю героїв, які захистили нас у ХХ сторіччі, добровольців Збройних сил України, які загинули на Східному фронті, захищаючи рідну землю сьогодні.

trav3

Зі словами привітання до учнів та працівників навчального закладу звернувся директор Корецький М.І., викладачі Шолудько П. М., Кузнєцова І.В., голова волонтерського руху О. Мельник.

trav2

Звучали поетичні рядки про ветеранів, учасників війни, пісні про мир, здобутий дорогою ціною!Ведучі заходу Нікітенко Д., Прокопчук Д., святково одягнені у вишиванки, щиро вітали присутніх зі святом, побажали молодому поколінню продовжувати справу великих прадідів – розбудовувати свою державу, берегти пам’ять і людську вдячність за велику перемогу.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2