Марафон національних страв країн Євросоюзу PDF Друк e-mail
П'ятниця, 27 квітня 2018, 11:40

1

Євросоюз - це один із головних центрів сучасної науки, техніки й технологій. У Європі, як у мозаїці, немає жодної країни, схожої на іншу, бо європейські країни змінюють своє обличчя, залежно від історичних подій, географічного розташування та культурної спадщини.


 

2 
3
4

26 квітня 2018 року у Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова відбувся позаурочний професійний захід для учнів, які навчаються за професією «Кухар» на тему: «Марафон національних страв країн Євросоюзу». Учні групи № 331 разом з майстрами Погрібняк О.А., Мороз Т.А. познайомили присутніх з національними стравами 28 європейських країн. Девять навчальних груп брали активну участь у заході. Вони приготували та презентували страви, виконували національні танці. Родзинкою заходу стали запрошені студенти факультету «Льотної експлуатації» Льотної академії Національного авіаційного університету. Представники трьох континентів, одинадцяти країн світу, ділились інформацією про страви своєї країни та страви що готують у їхніх родинах. Об’єднавшись, вони разом відповідали на питання бліц-турніру. Захід закінчився музикальним привітанням від гостей – студентів та спільною дегустацією страв.5 

З успішним подоланням Марафону,   учасників заходу привітала заступник директора з НВР Легедза В.М. Висловлюючи подяку, вона промовила , що у кожного є проблеми, але вони єдині, які обєднують усі європейські народи: проблеми добробуту, миру, екології, культури, духовності, мови. А особливо знання національної кухні, страви яких є візитною карткою кожної країни.

75

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2