Озеленяємо рідне місто PDF Друк e-mail
Вівторок, 24 квітня 2018, 14:18

1 

Кіровоградщина  природна перлина  у степовій зоні, центру  України. Неважливо, чи  вас гріє літнє сонце, а чи падають холодні  сніжинки, якщо ми милуємося краєвидами нашого міста, що  в будь- яку пору року чарують своєю неповторністю. Але тільки навесні ми бачимо, як розквітає та пробуджується  рідне місто.  


 2

15 квітня  2018 року  учні Регіонального центру професійної освітиім. О.С.Єгорова разом з майстрами виробничого навчання з радістю підтримали ініціативу з озеленення міста. За ініціативою мецената, за спрямуванням міської ради м. Кропивницького, Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації  заклали  «Солодку алею»  з 30 лип. Це лише початок нашої спільної акції. Восени вона продовжиться.

Весна –пора життєдайної краси, свіжості і натхнення, але нам дароване лише одне життя, тому поспішаємо  насолоджуватись дивною і загадковою красою природи рідного краю, берегти  та збагачувати її. 

Кіровоградщина  природна перлина  у степовій зоні, центру  України.   Неважливо, чи  вас гріє літнє сонце, а чи падають холодні  сніжинки, якщо ми милуємося краєвидами нашого міста, що  в будь- яку пору року чарують своєю неповторністю. Але тільки навесні ми бачимо, як розквітає та пробуджується  рідне місто. 

15 квітня  2018 року  учні Регіонального центру професійної освіти                      ім. О.С.Єгорова разом з майстрами виробничого навчання з радістю підтримали ініціативу з озеленення міста. За ініціативою мецената, за спрямуванням міської ради м. Кропивницького, Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації  заклали  «Солодку алею»  з 30 лип. Це лише початок нашої спільної акції. Восени вона продовжиться.

Весна –пора життєдайної краси, свіжості і натхнення, але нам дароване лише одне життя, тому поспішаємо  насолоджуватись дивною і загадковою красою природи рідного краю, берегти  та збагачувати її.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2