УВАГА!

 ШАНОВНІ здобувачі освіти, батькИ, СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ!

 

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVD-19), відповідно до законодавства України та на підставі рішення педагогічної ради Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова, наказом директора закладу професійної (професійно-технічної) освіти за погодженням з повнолітніми учнями, батьками учнів, яким не виповнилося 18 років (їх законними представниками) з 29 березня 2021 року по 09 квітня 2021 року освітній процес у Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова відбуватиметься за змішаною формою: технології дистанційного навчання застосовуватимуться щодо здобувачів освіти, які знаходяться на теоретичному та виробничому навчанні в закладі освіти; виробниче навчання на підприємстві та виробнича практика буде відпрацьована очно, за графіком роботи підприємств.

Розклад занять розміщено в категорії «Дистанційне навчання». Щоденна реєстрація за формою «Дистанційне навчання» - обов’язкова. Навчальні матеріали розміщено за посиланням у розкладі та у хмарних сервісах Google Workspace (G Suite for Education): додатках Google Class Room, Google Meet.

З 29 березня 2021 року перебування в гуртожитку дозволено тільки учням, які знаходяться на виробничому навчанні на підприємствах та виробничій практиці.

Поетапна кваліфікаційна атестація буде проведена в терміни, передбачені робочими навчальними планами.

 

Дякуємо за розуміння та бажаємо здоров’я!

 Адміністрація Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова.

 

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVD-19) під час проведення місцевих виборів у закладах освіти, в яких розташовуються виборчі комісії та приміщення для голосування освітній процес у період з 22 по                                      27 жовтня 2020 року в Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова відбуватиметься у дистанційній формі. З 28 жовтня 2020 року заняття відбуватимуться в очній формі.

Розклад уроків розміщено в категорії «Дистанційне навчання». Для доступу обов’язково зареєструватись за пропонованою формою. Навчальні матеріали розміщено за посиланням у розкладі та у сервісі «Classroom».

 Дякуємо за розуміння, адміністрація Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова!

koronavirus-treba-znati

prev
next

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру  

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру  

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

для вступу до центру

Дуальну систему навчання у заклади освіти PDF Друк e-mail
Середа, 18 квітня 2018, 15:16

1

Дуальність – це інтеграція теорії й практики, мислення і дій, класичного навчання й ситуаційного. А успіх дуальної форми залежить від якості навчання на робочому місці (на підприємстві), повноти його використання та співпраці підприємства, навчального закладу і учня.

 

2

23 квітня 2018 року у Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова, в рамках студії  інноваційних технологій відбулося спільне, разом з роботодавцями, засідання круглого столу на тему: «Результати упровадження елементів дуальної форми навчання у професійну підготовку кваліфікованих робітників за професією «Слюсар з ремонту автомобілів» 2 розряду».

 

3
4

Під час обговорення нагальних питань учасники ділились наслідками спільної роботи. Заступник з НВР В.М. Легедза - з організації навчального процесу та результати роботи   колективу закладу. Директор підприємства С.П. Шандрук говорив про те, як виробництво зустріло та організувало проходження навчання з професійно-практичної підготовки 30 учнів та двох майстрів в/н. Викладач Ю.Г. Легур, майстри М.І. Пономаренко,                     І.І. Вовков, старший майстер Барабуля О.І., методист Л.С. Борохович наголосили на проблемах, над якими їм потрібно попрацювати, а головне на гарних наслідках співпраці, це толерантні відносини колективу робітників до підлеглих, робота з «живими» автомобілями та клієнтами, адаптації до умов виробництва, підвищення якості знань, умінь, навичок учнів, гарна нагода пройти стажування на сучасному підприємстві  для педагогічних працівників. За результатами такого діалогу вносяться зміни та доповнення до робочої навчальної програми відповідно до вимог сучасного автообслуговуючого сервісного підприємства.

5

Така співпраця підвищує мотивацію для отримання знань і набуття професійних навичок учнів, дозволяє враховувати вимоги роботодавців щодо формування компетенцій та показників оцінювання майбутніх кваліфікованих робітників, усуває розрив між теорією і практикою в процесі їх підготовки, відкриває додаткові можливості підвищення ефективності підготовки робочих кадрів.

 

 

 

 
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2