Мій фах – моє майбутнє PDF Друк e-mail
Середа, 04 квітня 2018, 13:27

1

Сьогодні ми не уявляємо сучасного життя без автомобілів. З розвитком автотранспорту все більше виникає необхідність у кваліфікованих робітниках, які б стежили за технічним станом машини.

15 квітня 2018 року у Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова пройшов позаурочний професійний захід для учнів першого курсу з професій «Слюсар з ремонту автомобілів. Монтувальник шин». Випускники групи №302 Леонов Степан, Сербін-Босий Данило, Семелітко Дмитро разом зі своїм майстром Кісілем С.М. познайомили присутніх з історією колеса, як від століття до століття розвивалась та удосконалювалась інженерна ідея винахідників, розвивалась автомобільна промисловість. Вони говорили про сезонність, переваги та недоліки сучасного колеса, демонстрували свою презентацію. Свої отримані знання, уміння, навички на уроках виробничого навчання та при проходженні виробничої практики Семелітко Дмитро продемонстрував, як самому, у непередбачених умовах дороги можна виконати ремонт безкамерної шини, жгутом і побажав усім щасливої дороги

Подібні заходи проводити у закладі вже стало традицією, основним завданням і метою яких є: підвищення якості професійної - технічної освіти, виявлення  і підтримка обдарованих учнів, активізація інтересу учнів до знань та професії, яку вони обрали.                                                                                                                         

Подібні заходи проводити у закладі вже стало традицією, основним завданням і метою яких є: підвищення якості професійної - технічної освіти, виявлення  і підтримка обдарованих учнів, активізація інтересу учнів до знань та професії, яку вони обрали.                                                                                                                         

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2