Еліксир життя - молоко PDF Друк e-mail
П'ятниця, 23 березня 2018, 14:55

1

Конкуренція на сучасному ринку праці вимагає від робітника не лише глибоких теоретичних знань, практичних вмінь та навичок, а й швидкої модернізації, постійного оновлення власного досвіду у виробничій сфері.

 

2 6

22 березня 2018 року в Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С.Єгорова провела свій відкритий урок майстер виробничого навчання Катана С.Ф з учнями І курсу групи № 134 з професії «Кухар» на тему «Приготування супів молочних».

Світлана Федорівна доступною, професійною мовою спілкувалась з учнями, демонструючи прийоми технологічної послідовності виконання робіт з приготування супів молочних. Майстер, володіючи знаннями нових педагогічних та виробничих технологій, уміло використовувала їх на кожному структурному елементі уроку, активізуючи пізнавальну активність учнів.

 

3

Учні були поділені на дві команди, які презентували свої дослідницькі проекти «Еліксир життя - молоко» і «Сучасні молочні ріки» та змагались у приготуванні страв. Майбутні кухарі готували супи молочні з крупами, макаронними виробами, овочами та фірмову страву «Суп молочний з манною крупою та цукатами».

Присутні мали можливість ознайомитися з досвідом роботи майстра. Колеги відзначили високий професійний рівень Катани С.Ф. і підкреслили, що подібні заходи розширюють та вдосконалюють професійну компетентність майстра.Методика проведення уроку відповідає сучасним вимогам. На уроці були застосовані нові педагогічні та виробничі технології: інформаційно-комунікаційні, проблемно-пошукові, ігрові та інтерактивні. Майстер уміло їх використала на кожному структурному елементі, активізуючи пізнавальну активність учнів. Урок був цікавим та доступним для учнів.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2