Змагання з баскетболу PDF Друк e-mail
Вівторок, 20 березня 2018, 16:01

1

15 та 22 березня 2018 року відбулась обласна спартакіада серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з баскетболу.

Змагання серед дівчат проходили в стінах спортивного комплексу Державного навчального закладу «Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг».

У зональних змаганнях наші дівчата вибороли перемоги у професійного ліцею побутового обслуговування та Центральноукраїнського вищого професійного училища імені Миколи Федоровського з міста Кропивницький і впевнено вийшли на наступну стадію змагань. У фінальній частині змагань була здобута перемога над ПТУ №12 (м. Знам’янка) та господарями змагань.

Змагання серед юнаків проходили в стінах спортивного комплексу Регіонального центру професійної освіти ім. О.С.Єгорова.

2

Протягом усіх змагань наші юнаки вибороли перемоги у професійного ліцею побутового обслуговування, Центральноукраїнського вищого професійного училища імені Миколи Федоровського та ПТУ №8 з міста Кропивницький, ПТУ №36 (смт. Новгородка). У фіналі наші баскетболісти в напруженій грі перемогли ПТУ №12 (м. Знам’янка).

Вітаємо юнаків та дівчат з перемогою! Наступним видом спартакіади буде футбол серед юнаків.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2