Якість знань – перспектива на працевлаштування PDF Друк e-mail
Середа, 14 березня 2018, 08:48

1

Упровадження елементів дуальної форми навчання відкриває додаткові можливості  здійснювати адресну,  цільову підготовку робітничих кадрів для конкретних підприємств.

           12 березня 2018 року у Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова  відбулася поетапна кваліфікаційна атестація учнів групи  №111, яка навчалася за робочим навчальним планом та програмою з упровадженням елементів дуальної форми навчання у професійну підготовку кваліфікованих робітників за професією «Слюсар з ремонту автомобілів» 2 розряду. 

2

Члени кваліфікаційної комісії  відзначили якість знань, умінь та навичок  учнів, позитивний вплив робітничого середовища та робітників підприємства, відповідальність за виконання наряду-завдання та перед клієнтом-замовником. Створений  психологічний  клімат у колективі  позитивно сприяв на формуванню комунікативних відносин між учнями та фахівцями підприємства, становленню молодого робітника, його професійному спрямуванню на конкретне виробництво ПП «Авто-Шанс - Центр».

 Голова кваліфікаційної комісії Шандрук Сергій Петрович, директор даного підприємства, привітав учнів з присвоєнням другого робітничого розряду та проаналізував їх знання. Підсумовуючи результати спільної роботи підприємства та закладу,  звернув увагу майстрів виробничого навчання Пономаренка М.І., Вовкова І.І,  викладача Легура Ю.Г.  на питання, над якими потрібно працювати і запропонував внести  корективи  до робочих навчальних програм  на інший рівень кваліфікації щодо ліквідації прогалин у знаннях учнів, які необхідні при  надані послуг  клієнтам автосервісу, володарям  сучасних автомобілів.

3 4

Така форма роботи є перспективною, сприяє активному залученню соціальних партнерів до навчально-виховного процесу закладу та використанню інтелектуального і матеріально-технічного забезпечення підприємства з навчально-виробничою метою, а також найбільш активним,  здібним учням гарантує успішне працевлаштування.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2