Ділимося досвідом PDF Друк e-mail
Вівторок, 13 березня 2018, 11:26

1

06 березня 2018 року педагогічні працівники Регіонального центру професійної освіти  ім.О.С.Єгорова взяли участь в онлайн-заході «Презентація-меседж «Я роблю це так» для педагогічних працівників професій громадського харчування, який провів навчально-методичний кабінет професійно-технічної освіти у Кіровоградській області.

У ході заходу викладач-методист Ігнатенко Г.В. презентувала свої педагогічні досягнення у вигляді презентації та поділилася з педагогічними працівниками навчальних закладів області  своїм досвідом та як вона використовує сучасні інноваційні методи навчання на уроках професійно-теоретичної підготовки, які впливають на формування професійних компетентностей учнів.

У своєму виступі майстер виробничого навчання І категорії

 Ворсіна М.В. розкрила можливість і необхідність використання інтернет-ресурсів на уроках виробничого навчання. А також поділилася досвідом, як вона використовує інтернет-ресурси на своїх уроках і довела на власному прикладі, що використання інтернету на уроках в/н відкриває нові можливості у викладанні, підвищує ефективність навчання, що це -  не данина моді, а вимога часу.

1

Старший майстер Бондаренко Л.М. представила всім присутнім досвід роботи майстра виробничого навчання Бондаренко Т.А. з використання дослідницьких методів навчання на уроках професійно-практичної підготовки  та під час виховних заходів. А також дослідницька робота майстра знайшла своє відображення у проведенні майстер-класів та створенні спільного проекту «Страви Кіровоградщини» по відродженні давніх технологій приготування страв нашого регіону.

3 4 5

Такі заходи надають можливість познайомитись з досвідом роботи педагогічних працівників області та подальшого вивчення і використання у своїй роботі сучасних інноваційних методів навчання. 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2