Зі святом дорогі жінки! PDF Друк e-mail
Середа, 07 березня 2018, 09:33
img 2493

6 березня 2018 року у нашому закладі відбувся св’ятковий концерт, присвячений 8 Березня. У заході взяли участь не лише учні Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова, але й гості з інших навчальних закладів. Відкрив свято Ісаков Назар – лауреат міжнародних премій, виконавши соло на саксафоні.

img 2587

Наступним жінок, матерів, дівчат привітав курсант Льотної академії Національного авіаційного університету Аширов Сердар, який заспівав
пісню про коханя турецькою мовою.Цікавими були танок «Хіп-хоп» у виконанні унів групи №202 Майбароди, Поляков та пісня про кохання Шевченка Вадима учня групи №111.

img 2657

 

Справжніми родзинками концерту стали курсант Льотної академії Національного авіаційного університету Лейло Фрамело з піснею
Алелуя португальською мовою та фіналіст «Х-Фактора- 2017» Стас Ярослав.
Завершили свято наші учні, які виконали учнівський танок.

 

img 2802

 Жінка, мама… У всі часи всі народи величали її як найбільшу святиню. Вона – корінь життя берегиня народу… Вітаємо наших жінок з прийдешнім св’ятом краси, весни і щастя.

 

 

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2