Пізнавальна гра «Соняшник» PDF Друк e-mail
Четвер, 01 березня 2018, 12:06
img 2465

        Першого березня 2018 року в нашому закладу відбулася Всеукраїнська гра «Соняшник», яка залучила учнів до скарбниці української культури, мови, історії.

 

 Учні отримали зошит із зображенням Мавки – героїні Лесі Українки з драми-феєрії «Лісова пісня», в якому містились питання з української мультиплікації, синтаксису, української фразеології, лексики. Цікавими були завдання про першого князя Київської Русі Олега, декоративно-ужиткове мистецтво, найдавнішу на українській землі абетку, зображення пам’ятників літературним героям, написання японських сполук в українській транскрипції, а також нащадків Дональда Трампа.

img 2461

   Учні хвилювалися, роботу виконували з інтересом, творчо поставились до завдань. Побажаємо їм успіхів та перемог, пізнання і творчості.

 

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2