Освітня євроінтеграція PDF Друк e-mail
Четвер, 01 березня 2018, 11:27
img 2449

        28 лютого 2018 року у стінах нашого закладу відбулася зустріч з представниками Європейського Фонду Освіти (European Training Foundation). Це агенція, яка в контексті зовнішньої політики Європейського Союзу допомагає нашій країні у здійсненні реформи системи освіти, зокрема професійно-технічної.

 

img 2436

 Метою візиту було знайомство з навчальним закладом, який працює над впровадженням дуальної системи освіти. Гостей цікавила робота щодо підготовки робітників з професії «Слюсар з ремонту автомобілів» та співробітництво навчального закладу з підприємством «Авто-Шанс-Центр». Представники європейської агенції гідно оцінили кабінети, майстерні, в яких навчаються майбутні автослюсарі. У спілкуванні з педагогічними працівниками було зазначено, що майбутнє професійної освіти за дуальною системою, де теорія тісно пов’язана з практикою. Адже на світовому ринку цінуються практичні навички та вміння професійно вдосконалюватися впродовж життя, щоб залишатися конкурентоспроможними.

img 2421

   Разом з тим європейців вразила матеріально-технічна база нашого центру, лабораторії громадського харчування, приміщення для організації дозвілля. Такі зустрічі сприяють налагодженню продуктивних контактів, дружніх професійних відносин з європейськими освітніми організаціями та визначають вектор подальшого розвитку закладу.

 

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2