Хай щастить у дорослому житті будівельника PDF Друк e-mail
Понеділок, 26 лютого 2018, 15:13
IMG_2230.JPG

      23 лютого 2018 року у Регіональному центрі професійної підготовки імені О.С. Єгорова відбулося свято світлої надії - випуск учнів групи №213 з професій "Монтажник гіпоскартонних конструкцій. Столяр будівельний". Випускники, сповнені мрій і сподівань, прощались зі своїм закладом, майстрами виробничого навчання, викладачами.

IMG_2247.JPG

      Добру пам'ять залишаются про себе хлопці та дівчата: реконструйовані лабараторії кухарів №1 та офіціантів. Кращими цього випуску стали: Столяров Владислав, Шокотько Анна, Ганічка Вікторія, Сиса Олександр, які отримали диплом з відзнакою та подарунки.

 

     Урочисті збори оголосив відкритими директор Корецький Микола Іванович, який звернувся до випускникоів, з вітальною промовою. Він висловив упевненість, що отримана  професія стане стартом для творчого зростання кожного випускника.

IMG_2287.JPG

      Зворушливо і тепло звучали побажання бути гідними в житті, досягти вершин у професії заступник директора з навчальної роботи Чернікова Л.О. Зі словами взячності та глибокої поваги звернулася до колективу голова батьківського комітету Литвин Оксана Володимирівна, яка від імені батьків подякувала педагогам за професіоналізм, добро, любов та повагу до дітей, а учням побажала наснаги й сили, адже попереду ще не мало випробувань. 

IMG_2290.JPG

IMG_2358.JPG

       На знак вдячності випускники групи подарували педагогічним працівникам квіти. Учасники художньої самодіяльності привітали учнів піснями.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2