У нашій пам’яті вони назавжди залишились… PDF Друк e-mail
Середа, 21 лютого 2018, 09:44

img 2140

 

20.02.2018 року в бібліотеці Регіонального центра професійної освіти імені О.С.Єгорова з учнями групи № 134 відбувся вечір пам’яті Героїв Небесної Сотні – борців за свободу, незалежність України, які трагічно загинули під час Революції Гідності.

img_2145.jpg

Тараненко Яна та Вдовіченко Анна розповіли про Героїв Небесної Сотні, про події, що сколихнули світ і змінили хід історії, про патріотів, які поклали своє життя за наше майбутнє. У цей день не забули згадати нашого земляка – Віктора Чміленка. Його ім’я, як й імена інших героїв, назавжди вписане в історію Української держави. Для нас він приклад справжнього патріотизму і боротьби за гідне життя на своїй землі.

 

Декламувались поезії про Майдан - «Вони боролися за нас», «Небесна сотня – безневинна жертва», «У нашій пам’яті Ви назавжди лишились». Учні Фоменко Владислав та Маслиган Віталій під час читання поезії «Мені наснилось, що вони зустрілись…» зімпровізували сценку зустрічі Героя Крут та вірменина Сергія з Майдану.

Під мелодію гімну Небесної Сотні «Пливе кача» дівчата запалили свічку і передали її по колу з рук в руки. Це було дуже зворушливо і піднесено. Вшанували Героїв Майдану хвилиною мовчання.

Память про Героїв Небесної Сотні має бути нагадуванням , що жоден з нас не повинен стояти осторонь у боротьбі з зовнішнім агресором.

Не плач Україно!

Ми сильні, ми вільні,

Ми переживемо ці муки в країні!

Не сміє ніхто ображати єдину!

Вриватись без миру, робити руїни.

Чужинців – проженемо, поставимо стіни

з цеглини єдиної нашої сили!

Зазнаєш ти зміни у себе в країні.

Ми все переможем!

Не плач, Україно!

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2