Масляна – радісне свято! PDF Друк e-mail
Вівторок, 20 лютого 2018, 11:49

0

Масляна – одне із найулюбленіших в Україні свят. Наші пращури чекали Масляну з великим нетерпінням. Адже у цей день не знаходилося місця для нудьги. Масляна – це море веселощів, радісного сміху, теплих усмішок! А яка ж Масляна без рум’яних, золотавих млинців, що здавна були символом сонця!? Пекли їх у великих кількостях і пригощали всіх своїх рідних і друзів.

1

2.png

           І тому учні з професії «Кухар» разом з майстрами виробничого навчання Регіонального центру професійної освіти ім. О.С.Єгорова також підтримали цю традицію і пригощали млинцями всіх бажаючих 16 лютого біля міськради під час святкування Масляної.

3.png

         Учні пропонували посмакувати млинці з різного виду тіста: на молоці, мінеральній воді, пиві, кефірі, овочевих відварах, різного кольору. Вражали різнокольорові млинці яскравістю – червоні, жовті, зелені, помаранчеві, коричневі, з різними видами начинок – маком, сиром, повидлом, яблуками.

4.png

         Для оформлення столу майстри виробничого навчання виготовили з млинців бабу Масляну, як символ свята.

5.png

         Не пройшло без уваги святкування Масляної і в нашому Регіональному центрі професійної освіти. Повністю відчути атмосферу свята вдалося всім учням за допомогою частування млинцями. Такий захід покращує настрій та наблизив до збереження народних традицій, а також нагадав про важливість продовження справи наших предків.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2