Чари кохання PDF Друк e-mail
Середа, 14 лютого 2018, 14:52

Любов підносить серце над землею
І робить дивовижні чудеса.
Стає людина зовсім інша з нею,
Тоді в її душі живе краса.

14 лютого – День Святого Валентина. В цей день люди говорять одне одному про найбільш прекрасне почуття у світі – кохання. 

img 2112

Воно робить нас чуйними, благородними, щасливими. Цей день має ще й іншу назву – День закоханих. Традиція святкування Дня Святого Валентина та обмінюватись особливими вітальними листівками у формі сердечок сягає далеких віків і започаткована ще в VІІ ст. Одна з легенд розповідає про велике кохання між священиком Валентином та сліпою дівчиною, яка була зцілена силою любові. Саме завдяки його палкому зізнанню у записці із підписом «Від Валентина» кохана дівчина прозріла.

 

img 2079

img 2084

У переддень Дня закоханих в актовій залі Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова відбулося свято «Чари кохання», присвячене цьому високому та прекрасному почуттю. Зі сцени лунали теплі привітання та найкращі побажання. Під музичним супроводом учні читали поезії Василя Симоненка, Анни Гаврилець.Наступним дарунком від учнів групи № 111, 131, 132, 134 був чарівний вальс. Прозвучали пісні у виконанні учнів групи № 111 Вадима Шевченка, групи № 302 Максима Дишлового та учениці групи № 134 Тетяни Чорнобривець.

img 2109  Учні навчального центру, разом з викладачем Терещенко Юлією Геннадіївною, на уроках з предмету «Технології», вивчаючи теми «Виготовлення виробів з солоного тіста», «Виготовлення листівки в техніці квілінг», «Дизайн предметів інтер’єру» виготовили символічні вироби і організували фотозону, присвячену святу Дню Святого Валентина.  Саме там розміщено один із основних атрибутів заходу - «Скриньки привітань». Завдяки їй листівки з теплими привітаннями, щирими побажаннями, зізнаннями у коханні обов’язково потраплять до своїх адресатів. Цей день надзвичайний! Кохання панує над світом. Воно поза віком і часом. Тож вітаємо Всіх із Днем закоханих! Зігрійте і ви когось любов’ю, турботою, адже кохання не просто почуття — це сенс нашого життя. Нехай любов і краса супроводжують його.


14 лютого – День Святого Валентина. В цей день люди говорять одне одному про найбільш прекрасне почуття у світі – кохання. Воно робить нас чуйними, благородними, щасливими. Цей день має ще й іншу назву – День закоханих.

Традиція святкування Дня Святого Валентина та обмінюватись особливими вітальними листівками у формі сердечок сягає далеких віків і започаткована ще в VІІ ст. Одна з легенд розповідає про велике кохання між священиком Валентином та сліпою дівчиною, яка була зцілена силою любові. Саме завдяки його палкому зізнанню у записці із підписом «Від Валентина» кохана дівчина прозріла.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2