Щасливої дороги, випускники! PDF Друк e-mail
Вівторок, 06 лютого 2018, 12:39

 

img 1651

 25 січня 2018 року у ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О. С. Єгорова» відбувся випуск та вручення документів про освіту учням груп, які отримали  професії "Кухар. Кондитер", "Кухар".

У святковій, хвилюючій атмосфері випускників щиро вітали гості, адміністрація ліцею, батьки, учні. Звернувшись до випускників, директор Корецький Микола Іванович підкреслив, що викладачі, майстри виробничого навчання доклали великих зусиль, щоб вони стали справжніми професіоналами.     

img 1772img 1638 

 

img 1626

Випускники, сповнені мрій і сподівань, прощались зі своїм навчальним закладом, майстрами виробничого навчання, викладачами. Кращими цього випуску стали Ольга Тарасевич, Ірина Пастушок, Анна Шевченко, Руслан Воронцов, Аліна Лопата, Анна Куманська, Микола Горбань, які у доросле самостійне життя вирушили з дипломами з відзнакою.

Зворушливо та щиро подякували педагогам за високу майстерність, вимогливість  та любов до дітей члени батьківського комітету, випускники подякували за прагнення викладачів долучити їх до світу знань, виховання та почуття обов’язку. Від усіх випускників вони побажали присутнім звершень, невичерпної енергії та творчості. 


 

 

img 1831 img 1834 img 1841 4

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2