УВАГА!

 ШАНОВНІ здобувачі освіти, батькИ, СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ!

 

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVD-19), відповідно до законодавства України та на підставі рішення педагогічної ради Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова, наказом директора закладу професійної (професійно-технічної) освіти за погодженням з повнолітніми учнями, батьками учнів, яким не виповнилося 18 років (їх законними представниками) з 29 березня 2021 року по 09 квітня 2021 року освітній процес у Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова відбуватиметься за змішаною формою: технології дистанційного навчання застосовуватимуться щодо здобувачів освіти, які знаходяться на теоретичному та виробничому навчанні в закладі освіти; виробниче навчання на підприємстві та виробнича практика буде відпрацьована очно, за графіком роботи підприємств.

Розклад занять розміщено в категорії «Дистанційне навчання». Щоденна реєстрація за формою «Дистанційне навчання» - обов’язкова. Навчальні матеріали розміщено за посиланням у розкладі та у хмарних сервісах Google Workspace (G Suite for Education): додатках Google Class Room, Google Meet.

З 29 березня 2021 року перебування в гуртожитку дозволено тільки учням, які знаходяться на виробничому навчанні на підприємствах та виробничій практиці.

Поетапна кваліфікаційна атестація буде проведена в терміни, передбачені робочими навчальними планами.

 

Дякуємо за розуміння та бажаємо здоров’я!

 Адміністрація Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова.

 

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVD-19) під час проведення місцевих виборів у закладах освіти, в яких розташовуються виборчі комісії та приміщення для голосування освітній процес у період з 22 по                                      27 жовтня 2020 року в Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова відбуватиметься у дистанційній формі. З 28 жовтня 2020 року заняття відбуватимуться в очній формі.

Розклад уроків розміщено в категорії «Дистанційне навчання». Для доступу обов’язково зареєструватись за пропонованою формою. Навчальні матеріали розміщено за посиланням у розкладі та у сервісі «Classroom».

 Дякуємо за розуміння, адміністрація Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова!

koronavirus-treba-znati

prev
next

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру  

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру  

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

для вступу до центру

Готуємось до випуску PDF Друк e-mail
Понеділок, 05 лютого 2018, 15:10

1

З 15 по  23 січня  в Державному навчальному закладі «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу імені О.С.Єгорова» було проведено поетапну атестацію і пробну кваліфікаційну роботу в групі № 331 за професією «Кухар 4 розряду» (майстер виробничого навчання Басова О.В.); проведено у випускних групах державну кваліфікаційну атастацію в групах №221 та №222 за професією «Кухар 3 розряду» (майстри в/н  Кравець В.Г., Мороз Т.А.); в групах №431 та №432 за професією «Кондитер 3 розряду» (майстри в/н Катана С.Ф., Ворсіна М.В.) під контролем кваліфікаційної комісії.

2

Кваліфікаційні пробні роботи дали можливість перевірити фахову майстерність учнів згідно кваліфікаційних характеристик, виявити здатність працювати самостійно та проявляти творчість у роботі, оцінити їх здатність здійснювати правильний вибір у вирішенні нестандартних виробничих ситуацій, тим самим наблизивши працю учнів-випускників до праці працівників на виробництві.

3

Для пробної кваліфікаційної роботи були підібрані завдання, які відповідали вимогам кваліфікаційної характеристики.

4

         Учнями груп з професії «Кухар» було приготовлено перші страви, другі страви, холодні страви та закуски, солодкі страви та десерти, а учні з професії «Кондитер» готували кондитерські вироби. Страви та вироби  готувались не тільки за традиційними рецептами, але й за новітніми технологіями та рецептами регіонального компоненту.

5

Всі учні під час виконання завдань проявили самостійність, творчо й креативно   підійшли до презентації своїх страв та виробів. Вони вміло застосовували набуті знання, уміння та навички, сучасне оформлення  страв та  виробів, здобуті на уроках теоретичного та виробничого навчання і своєю роботою засвідчили, що справді заслуговують на отримання відповідного розряду.

7

Частина учнів випускних груп захищала дипломні роботи, а учні з високим рівнем знань виконували творчі роботи. Серед них кращими були Тарасевич Ольга, Лопата Аліна, Воронцов Руслан, Горбань Микола, Куманська Анна, Шевченко Анна, які отримають дипломи кваліфікованих робітників з відзнакою.

 
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2