Готуємось до випуску PDF Друк e-mail
Понеділок, 05 лютого 2018, 15:10

1

З 15 по  23 січня  в Державному навчальному закладі «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу імені О.С.Єгорова» було проведено поетапну атестацію і пробну кваліфікаційну роботу в групі № 331 за професією «Кухар 4 розряду» (майстер виробничого навчання Басова О.В.); проведено у випускних групах державну кваліфікаційну атастацію в групах №221 та №222 за професією «Кухар 3 розряду» (майстри в/н  Кравець В.Г., Мороз Т.А.); в групах №431 та №432 за професією «Кондитер 3 розряду» (майстри в/н Катана С.Ф., Ворсіна М.В.) під контролем кваліфікаційної комісії.

2

Кваліфікаційні пробні роботи дали можливість перевірити фахову майстерність учнів згідно кваліфікаційних характеристик, виявити здатність працювати самостійно та проявляти творчість у роботі, оцінити їх здатність здійснювати правильний вибір у вирішенні нестандартних виробничих ситуацій, тим самим наблизивши працю учнів-випускників до праці працівників на виробництві.

3

Для пробної кваліфікаційної роботи були підібрані завдання, які відповідали вимогам кваліфікаційної характеристики.

4

         Учнями груп з професії «Кухар» було приготовлено перші страви, другі страви, холодні страви та закуски, солодкі страви та десерти, а учні з професії «Кондитер» готували кондитерські вироби. Страви та вироби  готувались не тільки за традиційними рецептами, але й за новітніми технологіями та рецептами регіонального компоненту.

5

Всі учні під час виконання завдань проявили самостійність, творчо й креативно   підійшли до презентації своїх страв та виробів. Вони вміло застосовували набуті знання, уміння та навички, сучасне оформлення  страв та  виробів, здобуті на уроках теоретичного та виробничого навчання і своєю роботою засвідчили, що справді заслуговують на отримання відповідного розряду.

7

Частина учнів випускних груп захищала дипломні роботи, а учні з високим рівнем знань виконували творчі роботи. Серед них кращими були Тарасевич Ольга, Лопата Аліна, Воронцов Руслан, Горбань Микола, Куманська Анна, Шевченко Анна, які отримають дипломи кваліфікованих робітників з відзнакою.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2