Сучасні тренди в освіті – «ЗА і ПРОТИ» PDF Друк e-mail
Четвер, 25 січня 2018, 15:51

img 3195

Сучасний етап розвитку освіти  пов'язаний з широким використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій  і можливостей, що надаються глобальною мережею Інтернет. Перед закладами освіти, передусім,  ставиться завдання формування в учнів  уміння оперувати інформацією,  зберігати,   видавати,  шукати, переробляти,  пов’язувати, представляти в найбільш зручній для сприйняття формі.

  24 січня 2018 року державним закладом «Навчально-методичний кабінет професійно-технічної освіти у Кіровоградській області» на базі ВПУ №4 були проведені  обласні педагогічні читання, в яких взяли участь педагоги  нашого закладу. Спілкуючись   колегами майстер Комар А.М.,   поділилась    новими моделями навчання, які вона застосовує на уроках виробничого навчання і чому сучасних учнів не можна вчити по- старому. Викладач Олена Вікторівна  Миргородська        розповіла   про поєднання традицій та інновацій   на уроках іноземної мови і проте,  що є запорукою  підготовки висококваліфікованих робітників.   Ямкова А.Ю., викладач географії і біології,  звернула увагу на вплив та використання інформаційних технологій  щодо сприяння підвищенню якості навчання, та як  на її уроках  проходить формування інформаційно - технічної культури учнів,  розвивається  інтерес  до предмету,  прагнення  до пізнання нового, розвиток навичок активної пізнавальної діяльності. Також  звернула увагу на проблеми,  з якими стикається заклад.  Віта Григорівна Кравець говорила  про створений персональний сайт, який є методичним  інструментом у роботі майстра виробничого навчання  з учнями.

 

img 3175 img 3180 img 3185

Така форма роботи дала можливість презентувати досягнення педагогічних працівників  області та навчального закладу з  використання сучасних трендів  освіти та виявити  проблеми, над якими необхідно працювати.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2