День Соборності України PDF Друк e-mail
Вівторок, 23 січня 2018, 11:34

img 1609 День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.

img 1535 img 1533 Сьогодні, після двох десятків років Незалежності, проблема соборності України є, на жаль, не менш актуальною, тому учні групи 201 ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова» на чолі з заступником директора з виховної роботи Будаком Миколою Григоровичем взяли участь в урочистому покладанні квітів до пам’ятника Богдана Хмельницькому та мітингу з нагоди відзначення Дня Соборності України.

img 1527 Своєю присутністю учні показали важливість цього свята, вони впевнені в світлому і мирному майбутньому рідної неньки України


День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.

Сьогодні, після двох десятків років Незалежності, проблема соборності України є, на жаль, не менш актуальною, тому учні групи 201 ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова» на чолі з заступником директора з виховної роботи Будаком Миколою Григоровичем взяли участь в урочистому покладанні квітів до пам’ятника Богдана Хмельницькому та мітингу з нагоди відзначення Дня Соборності України.

Своєю присутністю учні показали важливість цього свята, вони впевнені в світлому і мирному майбутньому рідної неньки України

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2