Україна є, була і будє PDF Друк e-mail
П'ятниця, 19 січня 2018, 10:37

Напередодні державного свята Дня Соборності України 18.01.2018 в бібліотеці ліцею з групою №102 відбувся захід "Україна є, була і будє".

img 0992

Його розпочав гімн України, учні Горбенко Владислав, Єфіменко Єгор, Філіпчик В'ячеслав читали поетичні твори різних авторів. Пісня "Моя ти земле" супороводжувалась створенням колажів "Україна моеї мрії". Презентацію робіт представляли Демченко Олег, Дащук Ігор, Поліщук Дмитро, Мороз Владислав з власними бажаннями, почуттями, переживаннями. 

img 1009

Сьогодні молодь стає тією верствою населення, яка відчуває на собі найбільшу відповідальность за майбутнє. Україна заплатила високу ціну за свій європейський вибор на Майдані і продовжує платити у війні на Донбасі. Захищаючи кордони та цілісність нашої

держави загинули Федір Романов, Ігор Горовенко, Микола Нароженко, які навчались в нашому навчальному закладі і стали воїнами АТО. Всіх загиблих вшанували хвилиною мовчання.

Учні сповнені віри в майбутнє своєї країни. Завершувалась виховна година піснею Ірини Федишиної "Це моя земля".

 У кожної людини одна Батьківщина і самє їй ми повинні віддати сили, душу і життя до останнього кроку. Щаслива будь, Україно, земле моя!

 


 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2