Чому саме дуальна система навчання PDF Друк e-mail
Понеділок, 15 січня 2018, 14:35
1

        Однією з перспективних та стратегічно важливих технологій є дуальна система навчання професіям, елементи якої почали запроваджуватись у ДНЗ «Кіровоградському професійному ліцеї імені Героя Радянського Союзу О.С. Єгорова». Її впровадження сприяє активному залученню соціальних партнерів до навчально-виховного процесу закладу та використання інтелектуального і матеріально-технічного забезпечення підприємства з навчально-виробничою метою.

 

 12 січня 2018 року відбулося засідання студії інноваційних технологій на тему
«Упровадження елементів дуальної форми навчання у професійну підготовку кваліфікованих робітників за професією «Слюсар з ремонту автомобілів».

20180112 110457

В обговоренні даного питання брали участь майстри виробничого навчання та викладачі професійної підготовки. Методист Борохович Л.С. презентувала високу життєдіяльність дуальної системи, пояснюючи тим, що вона відповідає інтересам усіх учасників цього процесу: державі, навчальному закладу, підприємству та учневі. Викладач спецдисциплін Легур Ю. Г. - після стажування на підприємстві, відвідування, спостерігаючи за роботою учнів звернув увагу на основні недоліки, на розрив між теорією і практикою, освітою і виробництвом та напрямки своєї діяльності щодо внесення змін до робочої навчальної програми. Майстер – наставник Пономаренко М.І., молодий педагогічний працівник Вовков І.І., які постійно працювали разом з учнями, поділились досвідом та відповідальністю такої співпраці. Звернули увагу на вимоги підприємства, форми і методи роботи з учнями, на якісне відпрацювання програми професійно - практичної підготовки.

20180112 111804 

Усі учасники заходу відзначили позитивний вплив на учнів робітників підприємства з великим досвідом роботи і психології виробничого середовища на формування та становлення молодого робітника, його професійну орієнтацію на конкретне виробництво. 

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2