Готуємось до атестації PDF Друк e-mail
Вівторок, 09 січня 2018, 12:19

1

Атестація для педагогічних працівників стає перевіркою особистісного зростання, іспитом на компетентність, оприлюднює результати самоосвітньої роботи і здійснюється на основі комплексної оцінки рівня кваліфікації, майстерності, результатів їхньої педагогічної діяльності.

2

5 січня 2018 року майстер виробничого навчання ІІ категорії Бондаренко Т.А. з ініціативи методичної служби провела майстер-клас «Вступний інструктаж. Удосконалення методики пояснення і показу найбільш раціональних прийомів, способів і послідовності виконання вправ на уроках виробничого навчання – головне завдання майстра при формуванні конкурентоспроможного робітника».

3 4 

Обравши тему «Приготування дріжджового тіста та виробів із нього», Тетяна Анатоліївна використала традиції українського народу, продемонструвала прийоми і методи роботи з приготування дріжджового тіста опарним способом з використанням здоби, оформлення різновидів різдвяних калачів. При оздобленні були використані особливості приготування калачів у різних регіонах України – західних, східних, північних та південних. У презентації звернула увагу на різні види посипок, домішок, орнаментів з квітів, колосків, пташок та звернула увагу на те, як вони використовуються в приготуванні калачів на Різдво, Великдень, хрестини, весілля, заручини та калач - дивень.

5  6

У заході активно брали участь викладачі спецдисциплін, майстри виробничого навчання не тільки громадського харчування, а й будівельники, автослюсарі та методист НМК ПТО Черемісова Т.М. Така форма роботи є плідною, і на думку колег, є необхідною та корисною. Розвиваючи свою професійну та педагогічну майстерність, педагогічний працівник у міжатестаційний період підвищує особистий рівень компетентності, щоб надалі передати його учням. Проблема розвитку особистості педагога та його професіаналізму є завжди актуальною та необхідною.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2