УВАГА!

 ШАНОВНІ здобувачі освіти, батькИ, СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ!

 

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVD-19), відповідно до законодавства України та на підставі рішення педагогічної ради Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова, наказом директора закладу професійної (професійно-технічної) освіти за погодженням з повнолітніми учнями, батьками учнів, яким не виповнилося 18 років (їх законними представниками) з 29 березня 2021 року по 09 квітня 2021 року освітній процес у Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова відбуватиметься за змішаною формою: технології дистанційного навчання застосовуватимуться щодо здобувачів освіти, які знаходяться на теоретичному та виробничому навчанні в закладі освіти; виробниче навчання на підприємстві та виробнича практика буде відпрацьована очно, за графіком роботи підприємств.

Розклад занять розміщено в категорії «Дистанційне навчання». Щоденна реєстрація за формою «Дистанційне навчання» - обов’язкова. Навчальні матеріали розміщено за посиланням у розкладі та у хмарних сервісах Google Workspace (G Suite for Education): додатках Google Class Room, Google Meet.

З 29 березня 2021 року перебування в гуртожитку дозволено тільки учням, які знаходяться на виробничому навчанні на підприємствах та виробничій практиці.

Поетапна кваліфікаційна атестація буде проведена в терміни, передбачені робочими навчальними планами.

 

Дякуємо за розуміння та бажаємо здоров’я!

 Адміністрація Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова.

 

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVD-19) під час проведення місцевих виборів у закладах освіти, в яких розташовуються виборчі комісії та приміщення для голосування освітній процес у період з 22 по                                      27 жовтня 2020 року в Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова відбуватиметься у дистанційній формі. З 28 жовтня 2020 року заняття відбуватимуться в очній формі.

Розклад уроків розміщено в категорії «Дистанційне навчання». Для доступу обов’язково зареєструватись за пропонованою формою. Навчальні матеріали розміщено за посиланням у розкладі та у сервісі «Classroom».

 Дякуємо за розуміння, адміністрація Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова!

koronavirus-treba-znati

prev
next

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру  

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру  

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

для вступу до центру

Готуємось до атестації PDF Друк e-mail
Вівторок, 09 січня 2018, 12:19

1

Атестація для педагогічних працівників стає перевіркою особистісного зростання, іспитом на компетентність, оприлюднює результати самоосвітньої роботи і здійснюється на основі комплексної оцінки рівня кваліфікації, майстерності, результатів їхньої педагогічної діяльності.

2

5 січня 2018 року майстер виробничого навчання ІІ категорії Бондаренко Т.А. з ініціативи методичної служби провела майстер-клас «Вступний інструктаж. Удосконалення методики пояснення і показу найбільш раціональних прийомів, способів і послідовності виконання вправ на уроках виробничого навчання – головне завдання майстра при формуванні конкурентоспроможного робітника».

3 4 

Обравши тему «Приготування дріжджового тіста та виробів із нього», Тетяна Анатоліївна використала традиції українського народу, продемонструвала прийоми і методи роботи з приготування дріжджового тіста опарним способом з використанням здоби, оформлення різновидів різдвяних калачів. При оздобленні були використані особливості приготування калачів у різних регіонах України – західних, східних, північних та південних. У презентації звернула увагу на різні види посипок, домішок, орнаментів з квітів, колосків, пташок та звернула увагу на те, як вони використовуються в приготуванні калачів на Різдво, Великдень, хрестини, весілля, заручини та калач - дивень.

5  6

У заході активно брали участь викладачі спецдисциплін, майстри виробничого навчання не тільки громадського харчування, а й будівельники, автослюсарі та методист НМК ПТО Черемісова Т.М. Така форма роботи є плідною, і на думку колег, є необхідною та корисною. Розвиваючи свою професійну та педагогічну майстерність, педагогічний працівник у міжатестаційний період підвищує особистий рівень компетентності, щоб надалі передати його учням. Проблема розвитку особистості педагога та його професіаналізму є завжди актуальною та необхідною.

 
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2