УВАГА!

 ШАНОВНІ здобувачі освіти, батькИ, СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ!

 

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVD-19), відповідно до законодавства України та на підставі рішення педагогічної ради Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова, наказом директора закладу професійної (професійно-технічної) освіти за погодженням з повнолітніми учнями, батьками учнів, яким не виповнилося 18 років (їх законними представниками) з 29 березня 2021 року по 09 квітня 2021 року освітній процес у Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова відбуватиметься за змішаною формою: технології дистанційного навчання застосовуватимуться щодо здобувачів освіти, які знаходяться на теоретичному та виробничому навчанні в закладі освіти; виробниче навчання на підприємстві та виробнича практика буде відпрацьована очно, за графіком роботи підприємств.

Розклад занять розміщено в категорії «Дистанційне навчання». Щоденна реєстрація за формою «Дистанційне навчання» - обов’язкова. Навчальні матеріали розміщено за посиланням у розкладі та у хмарних сервісах Google Workspace (G Suite for Education): додатках Google Class Room, Google Meet.

З 29 березня 2021 року перебування в гуртожитку дозволено тільки учням, які знаходяться на виробничому навчанні на підприємствах та виробничій практиці.

Поетапна кваліфікаційна атестація буде проведена в терміни, передбачені робочими навчальними планами.

 

Дякуємо за розуміння та бажаємо здоров’я!

 Адміністрація Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова.

 

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVD-19) під час проведення місцевих виборів у закладах освіти, в яких розташовуються виборчі комісії та приміщення для голосування освітній процес у період з 22 по                                      27 жовтня 2020 року в Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова відбуватиметься у дистанційній формі. З 28 жовтня 2020 року заняття відбуватимуться в очній формі.

Розклад уроків розміщено в категорії «Дистанційне навчання». Для доступу обов’язково зареєструватись за пропонованою формою. Навчальні матеріали розміщено за посиланням у розкладі та у сервісі «Classroom».

 Дякуємо за розуміння, адміністрація Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова!

koronavirus-treba-znati

prev
next

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру  

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру  

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

для вступу до центру

Експеримент у навчальному процесі, дуальна форма навчання PDF Друк e-mail
Четвер, 21 грудня 2017, 15:55

img 00001

          Підготовка кваліфікованих робітників, здатних до самореалізації, швидкого реагування на потреби ринку праці є головним завданням педагогічного колективу ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова». 

          Сьогодні навчальний рік будується на дослідженні передових технологій і праці новаторів  виробництва підприємств, аналізі  структури професійної діяльності, визначенні обсягу знань, умінь та навичок, які використовують у роботі. Це  умови, за яких майбутній робітник  повинен розвиватись  як особистість,  виявляються їх здібності, враховуються важливі професійні якості.

img 00005

 

            Експериментом  у навчальному процесі закладу є використання елементів  дуальної  форми навчання  з професії «Слюсар з ремонту автомобілів» у групі № 111, майстрами  якої є молодий майстер виробничого навчання Вовков І.І. та його наставник Пономаренко М.І. Змістом такої системи є паралельне навчання  у закладі та на виробництві яке здійснюється  за схемою: опанування теоретичного циклу та формування первинних навичок з професії відбувається  в ліцеї, а формування складних – на конкретному підприємстві. Графік навчального процесу підлаштований під особливості діяльності виробництва та складності в здобутті професійних класифікацій.

img 00006 img 00007

 

img 00003

Таким партнером для закладу  стало підприємство « ПП Сергійчук «Автошанс», з яким укладено угоду  про співпрацю. Керівником підприємства надано 20 робочих місць на СТО « SKODA- PEUGEOT» та 10-СТО «SKODA»,  де  учні отримують практичні знання та навички.  Співпраця з навчальним закладом  для підприємства - це можливість  підготовки робочих кадрів, безпосередньо  під своє виробництво, виробничі технології та обладнання, економія часу та коштів на пошук, підбір робітників, адаптація до умов виробництва. Добре навчені молоді кадри швидко пристосовуються до робочого ритму виробництва, до своїх наставників – досвідчених фахівців.

img 00002

Така співпраця робітників виробництва з великим досвідом роботи і психології виробничого середовища має позитивні наслідки для  учнів, впливає на формування та становлення молодого робітника,  орієнтує його  на конкретне виробництво, що позитивно позначається  на іміджі підприємства та навчального закладу. 

 
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2