Моя професія – творець краси PDF Друк e-mail
П'ятниця, 15 грудня 2017, 13:47

img 0117

  Будівельник – це покликання, нескінченна творчість  і пошук.  Адже недарма прислів’я говорить:  «Бог створив життя на Землі, а все інше зробили будівельники». Здавалося б, що спільного між будівництвом і творчістю? На відміну від людей інших професій, які будують лише своє життя, будівельники  створюють по крупицях весь той світ, в якому ми живемо. Озираючись довкола: майже все, що робить наше життя легким і зручним, існує завдяки будівництву.

 

    14 грудня 2017 року у ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова»  в рамках   декади, педагогічними працівниками  методичної комісії професій будівельного напрямку та учнями груп №11, №31, №113, №213    відбулася виставка творчої майстерності під гаслом «Моя професія – творець краси».

img 0121

    Учні разом зі своїм майстром    Комар А. М. презентували модні тенденції в проведенні ремонтних робіт з декорування стінних і стельових поверхонь, демонструючи оригінальність і  популярність оформлення, практичність і довговічність, унікальність і екологічність. Демонстрували ультрамодні рішення з декору  стін метеликами, розписами, аплікаціями, об’ємним декором, будівельним квілінгом, одноколірними та багатоколірними, прямими та зворотними трафаретами. Столяри будівельники – виробами з дерева.

 

img 0126 img 0131 img 0135 img 0143

 Родзинкою заходу був майстер-клас від Алли Миколаївни по опорядженню поверхні рідкими шпалерами та 3Д фотошпалерами. Майстер познайомила з новими матеріалами рідких шпалер  до яких входять: бавовна, целюлоза, вовна, шовк, акрил, клей КМЦ, поверхні, яким надають неповторний рельєф, ознайомила  з практичними  прийомами, перевагами та недоліками, надала рекомендації. Учні-сміливці повторювали її дії. На завершення продемонструвала оздоблювання стін одиночними фотошпалерами з 3D ефектом, за допомогою яких можна візуально збільшити приміщення, розширити вузький коридор, підняти низьку стелю. 

img 0170 img 0192 img 0234 img 0280

img 0285

Голова методичної комісії Витоптова Л.А.  підбила підсумки проведених заходів і звернулась до присутніх колег, учнів зі словами: «Якщо ваші фантазії далеко перевищують нав’язані штампи і ви відчуваєте, що прийшов час до змін, то, можливо варто починати зі своєї оселі». Завершилася декада побажанням усім  творчих успіхів. 

  

       

         

         

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2