Фестиваль сухофруктів PDF Друк e-mail
Четвер, 14 грудня 2017, 12:34

 

 

       

img8

  13 грудня 2017 року у  ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова»  відбувся фестиваль творчої майстерності учнів з теми: «Сухофрукти в кулінарії». У рамках фестивалю взяли участь учні груп з професії «Кухар». Захід був підготовлений та проведений майстрами виробничого навчання Катаною Світланою Федорівною та Гриценко Ольгою Олександрівною за участі групи № 134.

img9

     Майстри виробничого навчання та ведучі ознайомили присутніх з цінністю сухофруктів, які використовуються в приготуванні різноманітних страв. Крім того, кожен із сухофруктів містить свій унікальний комплекс корисних речовин. Певною мірою, сухофрукти можна назвати «природною пігулкою».

img10

 До уваги учнів були запропоновані музична композиція «Лелеки» у виконанні Чернобривець Тетяни, вірш «Про сухофрукти», написаний викладачем математики Толочкою О.В., читала Кашуба Наталія,  театралізоване дійство «Останній герой». Ведучі запропонували калейдоскоп загадок, за відгадування яких всі нагороджувалися призами.

img11

Учні груп приготували та презентували свої страви: «Чорнослив фарширований горіхами» ( № 131) , «Салат з буряка з чорносливом та родзинками» ( № 132), «Торт з чорносливом» (№ 133), «Кекси з родзинками» (№ 134), «Цукерки з чорносливу, кураги, родзинок» (№ 121), «Булочки з сушеними вишнями» (№ 231), «Тістечка з курагою та чорносливом» (№ 232), «Желе з курагою» (№ 233).

img12

 

Усіх учнів ліцею та педагогічних працівників частували стравами з сухофруктів.Дякували за свято всі, адже подібні заходи розширюють та вдосконалюють професійні знання, уміння, прищеплюють любов до обраної професії.

 

 

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2