Кмітливі та винахідливі PDF Друк e-mail
Понеділок, 11 грудня 2017, 08:40

 

dscn0904

Завдання, які ставить перед собою педагогічний працівник – це формування і розвиток свідомої особистості з громадянською позицією, готовою до конкурентного вибору свого місця в житті. Як досягнути мети ? Суспільство розвивається, «захлинаючись» інформаційно-технічним прогресом, але людські цінності залишаються незмінними. Тому найважливішою річчю, на які наші учні мають право, є радість. Радість від смаку життя, радість від оточення.

dscn0948

 8 грудня 2017 року  у ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова»  в рамках   тижня, викладач спецдисциплін Витоптова Л.А. провела позаурочний професійний захід-   навчально-пізнавальну гру  «Кмітливі та винахідливі» серед учнів груп №213 № 31. Дві команди учасників  поринули в чарівну країну знань з предмету «Технологія монтажу гіпсокартонних конструкцій», демонструючи логічне мислення і пізнавальну активність, наполегливість  і кмітливість, відповідальність та винахідливість у нестандартних ситуаціях.

Суворе, але справедливе журі оцінило презентацію команд, виконання вправ, конкурс капітанів «Марафон ерудитів», але останній бліц-турнір визначив переможця. Перемогла команда «Винахідників», учнів групи № 213.

dscn0979

dscn0949

Життя  в ліцеї кожного учня - це перемоги і поразки, задоволення і розчарування. Команда педагогічних працівників методичної комісії будівельного напрямку постійно у пошуку нових цікавих ідей. Вони не тільки навчають, а займаються вихованням, щоб якнайбільше дати учням життєвих навичок, розширити їх світогляд. Усе це дуже знадобиться їм надалі, дасть змогу легше вирішувати проблеми у дорослому житті.

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2