Найкращий знавець з питань охорони праці PDF Друк e-mail
П'ятниця, 08 грудня 2017, 10:07
img4

В умовах сьогодення важливого значення набуває формування  робітника, здатного до самовдосконалення, саморозвитку та творчого вирішення проблем  у професійній діяльності.  Питання впровадження в навчальний процес закладу сучасних методів, дають змогу не лише передавати учням знання та професійні вміння, а й сприяти всебічному розвитку особистості майбутнього фахівця.

   

img6

7 грудня 2017 року  у ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова»  в рамках   тижня,  педагогічними працівниками  методичної комісії професій будівельного напрямку проведено конкурс «Найкращий знавець з питань охорони праці» серед учнів груп №113 № 213.          

    Учні усно та практично виконували шість завдань. Грали в лотерею «Відгадай загадку», виконували  вправи «Зіграємо в доміно», «Розв’яжіть кросворд», «Розпізнайте засіб захисту», «Слово «термін» з охорони праці», «Допоможіть потерпілому». Але перемога дається не завжди всім, а тільки тим, хто готовий боротись і знаходити правильні рішення. Комісія при підрахунку балів враховувала  швидкість, правильність, глибину знань. Переможцем  став учень групи №213 Борщенко Володимир. Учасники  змагань отримали від голови методичної комісії Витоптової Л.А. призи - солодощі.

img7

        Праця будівельника завжди пов’язана з підвищеною небезпекою, тому пропаганда охорони праці -  це  підвищення інтересу до знань нормативно-правової бази, сприяння розвитку в кожного майбутнього робітника власної профілактичної позиції, готовність взяти на себе відповідальність  як за свій стан здоров’я, так і за стан іншого.

        Проведення  таких цікавих різноманітних заходів сприяє формуванню умінь і навичок учнями з питань безпечних умов праці. 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2